Modele samochodowe marki Toyota

anwa-czesci-2

Toyota to obecnie jedna z najbardziej popularnych marek samochodowych. Jej jakość i atrakcyjne modele aut, doceniają kierowcy na całym świecie. Japoński koncern motoryzacyjny został założony w 1937 roku i od tego czasu konkuruje z najbardziej luksusowymi autami. Jaki model może okazać się idealny dla osoby, która stawia na dobry i solidny samochód, ale nie chce jednocześnie ponosić przesadnie dużego wydatku?

Toyota Verso

Ten model Toyoty jest może nieco mniej popularny niż Toyota Yaris czy Toyota Land Cruiser, jednak z pewnością jest godny uwagi. Jest to samochód typu minivan, nieco większy od wspomnianej Toyoty Yaris. Swój debiut miał w 2009 roku. Wyglądem nawiązuje odrobinę do Toyoty Avensis III, jednakże można odnaleźć w nim także pewne podobieństwo do jego poprzednika, czyli Toyoty Corolli Verso. Oparto go bowiem na płycie najnowszej Toyoty Avensis.

Jak się okazuje Toyota Verso w 2013 roku uległa licznym przemianom – zmieniono jej przód, a także zderzak, tylne światła oraz samo wnętrze. Obecnie auto zostało wyposażone w nową kierownicę, zegary i deskę rozdzielczą.

Samochód  Toyota Verso znajdziemy w każdym autoryzowanym punkcie sprzedaży.