Popularna i ceniona gwarancja Hyundai

Gwarancja Hyundai Warszawa daje sporo korzyści, jakie warto poznać. Klient zyskuje ochronę na 5 lat, co pozwoli korzystać z auta bez zakłóceń i przerw. Hyundai gwarancja 5 lat opinie – jakie zalety doceniają użytkownicy? Co daje Hyundai gwarancja? Gwarancja Hyundai – co obejmuje?

Gwarancja Hyundai 5 lat – co obejmuje?

Jeśli auto ulegnie awarii, kierowca jest chroniony usługą Assistance przez 5 lat na terenie naszego kraju, jak i poza granicami. W tym wypadku minimalnym zakresem usług jest holowanie auta do najbliższego dealera Hyundai. Nie zapominajmy o 5 latach bezpłatnych kontroli technicznych auta. Mają one za zadanie zniwelować ryzyko poważniejszych usterek i dać kierowcy komfort podczas codziennej jazdy. Kontrola auta osobowego obejmuje:

  • sprawdzenie poziomu płynu chłodzącego,
  • sprawdzenie poziomu oleju silnikowego,
  • sprawdzenie stanu klocków,
  • skontrolowanie stanu nadwozia,
  • skontrolowanie stanu i ciśnienia ogumienia.

Gwarancja Hyundai opinie

Użytkownicy chętnie dzielą się swoimi opiniami na stronach internetowych marki. Wszystkie modele nowe są objęte gwarancją na lakier, co także warto docenić. Hyundai bazuje na 2 latach gwarancji na oryginalne części zamienne i 3 latach na oryginalne akcesoria. Nie pomijajmy ekologicznych pojazdów, jakie są oczywiście objęte gwarancją 5-letnią bez limitu kilometrów. To spore ułatwienie dla każdego kierowcy, jakiemu zależy na komfortowej i niezakłóconej jeździe do pracy, szkoły, czy na wakacje. Gwarancja Hyundai 5 lat jest popularna oraz ceniona na rynku. Po więcej informacji zapraszamy na: https://nordauto.hyundai.pl/oferta/promocje/gwarancja-hyundai-warszawa.